Zaterdag 6 oktober om 15 uur wordt de tentoonstelling geopend door Dick Smit, voormalig Hoofd Vormgeving aan de faculteit biologie van de Universiteit van Utrecht. Dick Smit is werkend lid van de Vereniging Botanisch Tekenaars Nederland. Hij zal een boeiend verhaal vertellen over de geschiedenis van het botanisch tekenen.
Zes leden van de VBKN presenteren hun werk. Een van hen is Anita Walsmit-Sachs, oprichtster van de vereniging. Het botanisch tekenen is dit jaar volop in de belangstelling. Er loopt een wereldwijd project ‘Linking people with plants’ en diverse musea besteden aandacht aan botanische kunst.
Zie voor meer informatie onderstaande links :
https://www.botanicalartworldwide.info
https://www.museumdebuitenplaats.nl/tentoonstelling/planten-op-reis-anita-walsmit-sachs-ea
http://www.koekkoek-haus.de/nl/collectie-en-tentoonstelling/contemporary/vorschau
We combineren het werk van de botanisch tekenaars met bijpassende werken uit onze eigen collectie en met prachtige sieraden van juwelenontwerper Iris Nieuwenburg.
https://www.flickr.com/photos/58413552@N07/
Alle informatie vindt u ook op www.heinklaver.nl/natuurtalent
Waar?
Hein A.M. Klaver Kunsthandel
August Janssenweg 7
3742 RX BAARN
035 54 35 296
Wanneer?
Opening zaterdag 6 oktober om 15 u
Zondag 7 oktober en vrijdag 12 t/m zondag 14 oktober van 12 tot 17 u
Overige weekdagen op afspraak